Listwy przypodłogowe LED z oświetleniem

Nowoczesne listwy przypodłogowe LED doskonale sprawdzają się  Listwy przypodłogowe LED cena, montaż z oświetleniemszczególnie w nowoczesnej zabudowie. To idealne dopełnienie dla wnętrz utrzymanych w modernistycznej stylistyce. Tyczy się to zarówno prywatnych lokalizacji, jak i miejsc publicznych czy lokali usługowych. Produkty z tej linii wprowadzają do pomieszczeń niepowtarzalny klimat na pograniczu aury tajemnicy i ekskluzywności. Dlatego też tak dobrze prezentują się w każdym otoczeniu. To z jednej strony sposób na podniesienie prestiżu wnętrza, do którego przychodzi wielu ludzi, na przykład hotelu czy restauracji. Z drugiej strony to najlepsze wyjście, by nadać domowemu zaciszu przytulny klimat.

Jeśli jesteśmy już przy temacie prywatnych lokali, to warto zaznaczyć, że ledowe listwy pełnią też szereg funkcjonalnych zadań i nie są jedynie ładną ozdobą. Przede wszystkim to świetne rozwiązanie dla domowników, którzy na przykład w nocy przechodzą przez korytarz do toalety. Listwy mogą oświetlać drogę i zapobiegać potknięciom i upadkom. Warto włączyć je na całą noc, ponieważ montuje się do nich taśmy z energooszczędnymi diodami. Pobór prądu jest zatem minimalny.

Ponadto listwy stanowią skuteczną ochronę dla ścian przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Są wykonane z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu stanowią barierę przed otarciami czy obiciami. Wszyscy wiemy przecież jak łatwo wywołać defekt przy codziennym użytku lub odkurzaniu...

Przypodłogówki to również prosty sposób na zamaskowanie szczelin dylatacyjnych oraz instalacji elektrycznej i kabli RTV i AGD. Jak więc Państwo widzą, jeden produkt oprócz świetnej aranżacji wnętrza posiada również mnóstwo funkcji użytkowych pomagających w utrzymaniu domu.

Listwy przypodłogowe LED cena

Ceny listew przypodłogowych LED w naszym sklepie są atrakcyjne i przystępne dla wszystkich klientów. Najtańszy tego typu profil kosztuje 42 złote za metr bieżący. Za tę cenę można nabyć niepowtarzalny dekor, który służyć będzie przez długie lata. Produkt jest bowiem wytworzony z niezwykle wytrzymałego tworzywa - poliuretanu. Jest on odporny na działanie wody i innych cieczy, jak również pleśni i wilgoci. Jest to więc w praktyce inwestycja na wiele lat użytkowania bez konieczności renowacji. Standardowa długość listew wynosi 200 centymetrów.

Listwy przypodłogowe LED montaż

Listwy przypodłogowe LED są bardzo proste w montażu, co stanowi ich ogromną zaletę. Do aplikacji na ścianie wystarczy klej montażowy. Cała gama różnego typu klejów dostępna jest również w naszym sklepie. Polecamy więc nabyć zarówno listwy, oświetlenie, jak i klej w jednej przesyłce. Dzięki temu po jej otrzymaniu możecie Państwo w jedno popołudnie zapewnić sobie przepiękne wykończenie podłogi z maksymalną funkcjonalnością.

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów ledowych przypodłogówek. Zachęcamy do zapoznania się z każdym modelem i wyborem wzoru, który będzie najbardziej odpowiadał Państwa gustowi i poczuciu estetyki.