Panele elewacyjne Drewnopodobne

Panele elewacyjne drewnopodobne zdobywają coraz większą ilość zwolenników. panele elewacyjne drewnopodobne cena Dzieje się tak, bo jest to przede wszystkim bardzo stylowe, praktyczne i atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Przeznaczeniem tych produktów jest montaż na elewacji w celu jej upiększenia i nadania jej niecodziennego designu. Możliwości aranżacyjne są tak naprawdę nieograniczone. Deskami można pokryć całą elewację, jak również jej wybrane fragmenty, co w bardzo ciekawy sposób przełamie wygląd zewnętrznej części budynku.

Prezentowany produkt to imitacja deski ze styropianu. Oznacza to w praktyce, że produkt jest wytworzony z tworzyw sztucznych, a dokładniej rzecz ujmując, ze styropianu EPS 200. To najtrwalsza odmiana tego tworzywa na rynku, dzięki czemu nabywca nie musi się martwić o wytrzymałość, żywotność i jakość produktu. Cechuje się on doskonałą odpornością na wpływ warunków atmosferycznych i promieni słonecznych. Świetnie więc radzi sobie w warunkach upału, deszczu, gradu, śniegu czy mrozu. W dodatku jest bardzo łatwy w montażu, o czym szerzej piszemy poniżej.

Warto więc postawić na to rozwiązanie, jeśli zależy nam na efektownym i prostym w utrzymaniu produkcie, który po mistrzowsku imituje komponenty z prawdziwego drewna. Już same zdjęcia dobitnie pokazują, jak szczegółowo wytworzony jest każdy model drewnopodobnych paneli elewacyjnych. Posiadają one idealnie odwzorowaną strukturę słojów. Na pierwszy rzut oka nie sposób rozróżnić, że mamy przed sobą produkt ze sztucznych tworzyw.

Panele elewacyjne drewnopodobne cena

Panele elewacyjne drewnopodobne wyróżnia również atrakcyjna cena. W naszym sklepie koszt tych produktów zaczyna się już od 65 złotych za metr bieżący. Biorąc pod uwagę, ile materiału wlicza się w tę jednostkę miary, warto postawić na to rozwiązanie. Szybko okaże się bowiem, że wydając stosunkowo niewielką ilość pieniędzy, uda nam się pokryć znaczną powierzchnię zewnętrznej części budynku. Jeśli dodatkowo zaplanujemy zakup paneli wcześniej, na pewno domowy budżet znacznie na tym nie ucierpi.

Imitacja deski elewacyjnej cena robocizny

Imitacja deski elewacyjnej cena robocizny - zapewne zastanawiacie się Państwo ile kosztuje usługa specjalisty, związana z montażem paneli drewnopodobnych na budynku. Nas też to ciekawi, ale wychodzimy z założenia, że lepiej zrobić coś samemu i mieć z tego satysfakcję, niż wydawać niepotrzebnie pieniądze. A tak się składa, że opisywane komponenty są bardzo proste w montażu. Wystarczy do tego celu specjalny klej do sztukaterii elewacyjnej, dostępny w naszym sklepie Decorbook.

Jak więc Państwo widzicie, imitacja drewna na elewacji nie będzie wymagać zatrudniania fachowca lub ekipy od wykańczania elewacji, co jest dodatkowym plusem i oszczędnością środków finansowych. Więc nawet jeśli początkowo inwestycja w panele wydawała się kosztowna, w ostatecznym rozrachunku jest to bardzo korzystne wyjście.

Panele elewacyjne drewnopodobne montaż

Panele elewacyjne drewnopodobne montaż - jak już wspomnieliśmy, wystarczy do tego jedynie specjalny klej sztukateryjny. Zapewnia on bardzo trwałe łączenie komponentu z podłożem. To pewniak, ponieważ produkt ten jest wytwarzany przez producentów sztukaterii. Jest to więc kompatybilne spoiwo, specjalnie dedykowane panelom.

Jeśli więc pragniecie Państwo nadać Waszej elewacji powiew świeżości, polecamy dostępne u nas panele. Drewno jest nieustannie modne od długich lat i zawsze dobrze wygląda na zewnętrznej części budynku. Zastosowanie paneli imitujących drewno pozwoli zaoszczędzić wiele pracy i środków. Komponentów tych nie trzeba bowiem systematycznie konserwować, tak jak klasycznego drewna.